2020 yılında Almanya Berlin’de kurulan MamaundBabyWelt sağlıklı yaşam, doğal beslenme ve anti-aging alanında, yaşam kalitenizi yükselteceğiniz; eşsiz ve kullanışlı ürünleri bulabileceğiniz güvenli bir alışveriş platformudur.

MamaundBabyWelt zengin ürün çeşidi ve 26 farklı ülkeye sorunsuz teslimat garantisiyle Avrupa’yı yepyeni bir alışveriş deneyimiyle tanıştırmaya hazır.

MamaundBabyWelt’de haftanın 7 günü müşteri desteğinden yararlanabilir, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularınıza doğru yanıtlar bulabilirsiniz.

Mama und Baby Welt de neler var?

 

Bee & You

Dünya çapında 15 farklı ülkede, yüz binlerce aile tarafından güvenle tüketilen lider propolis üreticisi Bee & You, tüm çeşitleri ve en avantajlı fiyatlarıyla MamaundbabyWelt’ de

Möller’s Omega-3 Balık Yağları

 Norveç’in ve Avrupa’nın 167 yıllık  Balık Yağı üreticisi Möller’s Online Bayisi olarak en avantajlı fiyatları sizin için  Mamaundbabywelt’de.

Soverign Silver Gümüş Suyu

Amerika’nın 1 numaralı ve ödüllü Gümüş Suyu markası Sovereign Silver Mama und Baby Welt  farkıyla Almanya da ve Avrupa da satış da.  

          ProSeed Wellnes Aromaterapi Ürünleri

Aromaterapi Ürünlerinin üstadlarından sayılan Büket Kaplan’ın kendi hazırladığı Soğuk Sıkım Aromaterapi Yağları ve Naturel Kozmetik ürünleri Süper Kampanyalarla MamaundBabyWelt’de 

Baltık Kehribarları

Sizler için Litvanya’ya giderek  özenle seçtiğimiz %100 gerçek ve Hologram Sertifikalı kehribar Ürünlerimiz 100 e Yakın Çeşidi ile Kargoya Hazır.